Мережевий каталог-довідник лікарських препаратів і фармацевтичних засобів
А Б :: В Г :: Д :: Ж :: З :: І Й К :: Л М :: Н :: О :: П Р С :: Т У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш Ю Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.

А :: Б :: В Г Д :: Ж З І Й К :: Л :: М Н О П Р С :: Т :: У :: Ф Х :: Ц Ч :: Ш Ю Я
Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, що може завдатися вашому здоров'ю внаслідок самостійного лікування по інформації, поданій на сайті.
Дещо
Мітки імет , індапамід індапрес іринотекан , абікса , абістан авандія , авандамет , агапурин альбендазол , аміксин амбросан , антифлу віс-нол вісмут вазокор ворміл гіприл , гентаміцин , дженагра еналаприл ензикс еуфілін зілт , кандібене , кетотифен клопідогрел клотримазол лізіноприл , лактулоза левофлоксацин мемантин , метопролол , метформін німодипін , пірітінол пентоксифілін , розиглітазон , синтоміцин феніефрин

Опитування Ваші переваги:

Гомеопатія Архіви Грудень 2008 (4) Листопад 2008 (2)
Жовтень 2008 (1838) Вересень 2008 (2962)


SITE-MAP