Завантаження. Зачекайте
А :: Б В Г :: Д :: Ж З :: І :: Й :: К Л М :: Н :: О П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф Х Ц :: Ч :: Ш Ю :: Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.
Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.
N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А Б :: В :: Г :: Д Ж :: З :: І Й :: К Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С Т :: У Ф :: Х :: Ц Ч Ш :: Ю :: Я
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Адміністрація сайту не може напевно стрерджувати, що опублікована інформація не містить помилок.

Мітки імет індапамід індапрес , іринотекан , абікса , абістан , авандія , авандамет , агапурин альбендазол , аміксин , амбросан , антифлу віс-нол , вісмут вазокор ворміл гіприл , гентаміцин дженагра , еналаприл , ензикс еуфілін зілт кандібене , кетотифен , клопідогрел , клотримазол , лізіноприл , лактулоза левофлоксацин , мемантин метопролол , метформін , німодипін пірітінол пентоксифілін розиглітазон синтоміцин феніефрин

Фітотерапія
Гомеопатія Фізіотерапія
Грудень 2008 (4) Листопад 2008 (2) Жовтень 2008 (1838) Вересень 2008 (2962)


SITE-MAP