А Б В Г :: Д Ж З І :: Й К Л М :: Н :: О П :: Р С Т :: У Ф :: Х :: Ц Ч :: Ш :: Ю Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів


N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А :: Б :: В Г :: Д :: Ж З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н О П :: Р С Т :: У Ф Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю Я
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом. Адміністрація сайту не може напевно стрерджувати, що опублікована інформація не містить помилок.
Дещо

Мітки імет індапамід індапрес , іринотекан , абікса , абістан , авандія , авандамет , агапурин альбендазол аміксин амбросан антифлу , віс-нол вісмут , вазокор ворміл гіприл гентаміцин , дженагра , еналаприл , ензикс , еуфілін , зілт кандібене , кетотифен клопідогрел , клотримазол , лізіноприл лактулоза левофлоксацин , мемантин метопролол , метформін німодипін пірітінол пентоксифілін , розиглітазон , синтоміцин , феніефрин

Ваші переваги: Фітотерапія Гомеопатія
Фізіотерапія

Грудень 2008 (4) Листопад 2008 (2)
Жовтень 2008 (1838)
Вересень 2008 (2962)

Ще щось


SITE-MAP