Завантаження. Зачекайте Мережевий каталог-довідник лікарських препаратів і фармацевтичних засобів
А Б В :: Г Д :: Ж :: З І :: Й К :: Л М Н :: О :: П :: Р С :: Т :: У Ф Х :: Ц Ч :: Ш :: Ю Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.
Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.
А Б :: В :: Г Д Ж З :: І Й К Л М Н :: О :: П Р :: С :: Т :: У Ф :: Х Ц Ч :: Ш :: Ю :: Я
Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, що може завдатися вашому здоров'ю внаслідок самостійного лікування по інформації, поданій на сайті.

імет індапамід , індапрес іринотекан абікса , абістан авандія , авандамет , агапурин , альбендазол аміксин амбросан , антифлу віс-нол вісмут , вазокор , ворміл , гіприл , гентаміцин дженагра еналаприл ензикс , еуфілін зілт кандібене кетотифен клопідогрел клотримазол лізіноприл лактулоза левофлоксацин мемантин , метопролол , метформін німодипін , пірітінол , пентоксифілін розиглітазон , синтоміцин , феніефрин
Опитування Ваші переваги:
Фітотерапія

Гомеопатія

Архіви

Грудень 2008 (4) Листопад 2008 (2)
Жовтень 2008 (1838)
Вересень 2008 (2962)

SITE-MAP