Завантаження. Зачекайте
А Б :: В Г :: Д Ж З І Й К Л :: М Н :: О :: П :: Р :: С Т У Ф :: Х Ц Ч Ш Ю :: Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.

Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.
А :: Б В :: Г :: Д Ж :: З :: І Й К :: Л М Н О :: П :: Р С Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.


імет , індапамід індапрес іринотекан , абікса , абістан авандія , авандамет агапурин альбендазол аміксин амбросан антифлу , віс-нол , вісмут вазокор , ворміл , гіприл , гентаміцин дженагра , еналаприл , ензикс еуфілін , зілт кандібене кетотифен , клопідогрел , клотримазол , лізіноприл лактулоза левофлоксацин мемантин , метопролол , метформін німодипін пірітінол пентоксифілін розиглітазон синтоміцин , феніефрин

Опитування Ваші переваги: Хімічні лікарські засоби Фізіотерапія

Грудень 2008 (4)
Листопад 2008 (2) Жовтень 2008 (1838)
Вересень 2008 (2962) Ще щось

SITE-MAP