А Б В Г Д :: Ж З І Й :: К :: Л :: М Н :: О П :: Р С :: Т :: У :: Ф Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.

Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.
N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А :: Б В Г Д Ж :: З :: І Й К Л М Н О :: П Р С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц Ч :: Ш :: Ю :: Я
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.
Дещо

Мітки

імет , індапамід індапрес , іринотекан абікса , абістан авандія , авандамет , агапурин , альбендазол аміксин , амбросан , антифлу віс-нол , вісмут вазокор ворміл , гіприл гентаміцин дженагра , еналаприл , ензикс еуфілін , зілт кандібене кетотифен , клопідогрел , клотримазол лізіноприл лактулоза левофлоксацин , мемантин , метопролол метформін німодипін , пірітінол пентоксифілін розиглітазон синтоміцин , феніефрин
Опитування Ваші переваги:
Хімічні лікарські засоби Фітотерапія
Фізіотерапія

Грудень 2008 (4)
Листопад 2008 (2)
Жовтень 2008 (1838)
Вересень 2008 (2962)
Ще щось

SITE-MAP