А Б :: В :: Г Д Ж :: З :: І Й К :: Л :: М :: Н :: О П Р :: С :: Т У Ф Х :: Ц Ч :: Ш :: Ю :: Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів
N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А :: Б :: В :: Г Д Ж :: З :: І :: Й К Л М :: Н О :: П :: Р С Т У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю Я
Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, що може завдатися вашому здоров'ю внаслідок самостійного лікування по інформації, поданій на сайті.
Дещо
Мітки імет , індапамід , індапрес , іринотекан абікса , абістан авандія авандамет агапурин альбендазол аміксин , амбросан , антифлу віс-нол вісмут , вазокор ворміл , гіприл , гентаміцин , дженагра , еналаприл ензикс , еуфілін , зілт , кандібене , кетотифен клопідогрел , клотримазол лізіноприл лактулоза левофлоксацин , мемантин метопролол , метформін німодипін , пірітінол пентоксифілін розиглітазон синтоміцин , феніефрин

Ваші переваги: Хімічні лікарські засоби Фітотерапія Фізіотерапія

Грудень 2008 (4) Листопад 2008 (2)
Жовтень 2008 (1838)
Вересень 2008 (2962)
Ще щось


SITE-MAP