А :: Б В :: Г Д Ж З :: І :: Й К :: Л М :: Н О П Р С :: Т У :: Ф :: Х :: Ц Ч :: Ш Ю :: Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.

Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.
А :: Б :: В :: Г :: Д Ж :: З І Й :: К Л М Н :: О :: П :: Р С :: Т У Ф Х :: Ц Ч :: Ш Ю Я
Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, що може завдатися вашому здоров'ю внаслідок самостійного лікування по інформації, поданій на сайті.

імет індапамід , індапрес , іринотекан абікса , абістан авандія , авандамет , агапурин альбендазол аміксин , амбросан , антифлу віс-нол вісмут , вазокор , ворміл , гіприл , гентаміцин , дженагра еналаприл ензикс еуфілін , зілт кандібене , кетотифен , клопідогрел , клотримазол , лізіноприл , лактулоза левофлоксацин мемантин метопролол , метформін , німодипін пірітінол пентоксифілін , розиглітазон синтоміцин феніефрин
Гомеопатія

Архіви Грудень 2008 (4)
Листопад 2008 (2) Жовтень 2008 (1838) Вересень 2008 (2962)
Ще щось


SITE-MAP