Мережевий каталог-довідник лікарських препаратів і фармацевтичних засобів
А :: Б В Г Д :: Ж З :: І Й К Л :: М :: Н О П :: Р С Т :: У Ф :: Х Ц :: Ч Ш :: Ю Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.
Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.
N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А Б :: В Г :: Д Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л М Н О П :: Р С :: Т У :: Ф Х Ц Ч Ш Ю Я
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Адміністрація сайту не може напевно стрерджувати, що опублікована інформація не містить помилок.
Дещо
Мітки імет , індапамід індапрес іринотекан абікса , абістан авандія авандамет агапурин , альбендазол , аміксин амбросан , антифлу віс-нол , вісмут вазокор ворміл , гіприл , гентаміцин , дженагра , еналаприл , ензикс еуфілін , зілт , кандібене , кетотифен клопідогрел клотримазол лізіноприл лактулоза левофлоксацин , мемантин , метопролол , метформін німодипін пірітінол , пентоксифілін розиглітазон , синтоміцин феніефрин Хімічні лікарські засоби
Ще щось
Інтернет-довідник фармацевтичних препаратів і лікарських засобів ||| Перед вживанням будь-якого лікарського препарату необхідно обов'язкаво отримати консультацію лікаря чи фармацевта


SITE-MAP