Мережевий каталог-довідник лікарських препаратів і фармацевтичних засобів
А :: Б :: В :: Г Д :: Ж З :: І Й К Л :: М Н О П Р С Т У :: Ф :: Х Ц Ч Ш :: Ю Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.

N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А Б В Г Д :: Ж З І Й К Л :: М Н :: О :: П :: Р С Т У :: Ф :: Х Ц :: Ч Ш Ю :: Я Інтернет-довідник лікарських препаратів. Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, що може завдатися вашому здоров'ю внаслідок самостійного лікування по інформації, поданій на сайті.
Дещо
імет індапамід , індапрес , іринотекан абікса абістан авандія авандамет агапурин альбендазол , аміксин , амбросан антифлу віс-нол вісмут вазокор , ворміл гіприл гентаміцин , дженагра , еналаприл , ензикс еуфілін зілт кандібене кетотифен клопідогрел , клотримазол , лізіноприл , лактулоза , левофлоксацин мемантин метопролол метформін німодипін , пірітінол пентоксифілін , розиглітазон синтоміцин , феніефрин

Ваші переваги:
Гомеопатія Ще щось

SITE-MAP