Мережевий каталог-довідник лікарських препаратів і фармацевтичних засобів
А :: Б :: В :: Г Д Ж З І :: Й :: К Л М Н :: О :: П :: Р :: С Т :: У :: Ф Х :: Ц :: Ч Ш Ю Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.
Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.

А Б В Г Д Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М Н О П :: Р С Т У Ф :: Х :: Ц :: Ч Ш :: Ю Я
Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом. Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, що може завдатися вашому здоров'ю внаслідок самостійного лікування по інформації, поданій на сайті.
Мітки імет , індапамід , індапрес , іринотекан абікса , абістан авандія , авандамет , агапурин , альбендазол аміксин амбросан , антифлу , віс-нол , вісмут , вазокор , ворміл гіприл гентаміцин , дженагра , еналаприл ензикс еуфілін , зілт кандібене , кетотифен клопідогрел клотримазол , лізіноприл , лактулоза , левофлоксацин , мемантин метопролол метформін німодипін , пірітінол пентоксифілін , розиглітазон , синтоміцин феніефрин

Ваші переваги: Хімічні лікарські засоби Фітотерапія Гомеопатія
Ще щось


SITE-MAP