А Б В :: Г Д :: Ж З :: І Й К :: Л :: М Н О :: П Р С :: Т :: У Ф Х Ц Ч :: Ш Ю :: Я Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.

N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З І :: Й К Л :: М :: Н :: О П Р С :: Т :: У Ф :: Х :: Ц Ч Ш Ю :: Я
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.

Адміністрація сайту не може напевно стрерджувати, що опублікована інформація не містить помилок.

Мітки імет , індапамід індапрес іринотекан , абікса , абістан авандія , авандамет агапурин альбендазол аміксин , амбросан антифлу віс-нол вісмут вазокор , ворміл гіприл гентаміцин , дженагра еналаприл , ензикс еуфілін , зілт , кандібене , кетотифен , клопідогрел , клотримазол , лізіноприл лактулоза , левофлоксацин , мемантин метопролол , метформін німодипін , пірітінол , пентоксифілін , розиглітазон синтоміцин , феніефрин

Опитування Ваші переваги: Фітотерапія Фізіотерапія


SITE-MAP