Завантаження. Зачекайте
А :: Б :: В Г Д Ж З І :: Й К Л М Н :: О :: П Р С Т :: У Ф :: Х Ц :: Ч :: Ш Ю :: Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів
Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.

N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А :: Б В :: Г Д :: Ж З І Й :: К :: Л М Н О :: П :: Р С :: Т У :: Ф :: Х :: Ц Ч :: Ш Ю :: Я
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом. Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, що може завдатися вашому здоров'ю внаслідок самостійного лікування по інформації, поданій на сайті.

Дещо
імет індапамід індапрес , іринотекан , абікса , абістан , авандія , авандамет агапурин альбендазол , аміксин , амбросан , антифлу , віс-нол вісмут , вазокор , ворміл , гіприл , гентаміцин , дженагра еналаприл ензикс еуфілін зілт кандібене кетотифен клопідогрел , клотримазол лізіноприл лактулоза левофлоксацин , мемантин , метопролол метформін , німодипін пірітінол пентоксифілін розиглітазон , синтоміцин феніефрин

Хімічні лікарські засоби Фізіотерапія

Грудень 2008 (4) Листопад 2008 (2) Жовтень 2008 (1838)
Вересень 2008 (2962)

Ще щосьSITE-MAP