Завантаження. Зачекайте Мережевий каталог-довідник лікарських препаратів і фармацевтичних засобів А :: Б В :: Г :: Д :: Ж З І :: Й К Л :: М Н О :: П :: Р С :: Т У Ф Х Ц :: Ч Ш Ю Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.

Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.
А :: Б В :: Г :: Д :: Ж :: З І Й :: К :: Л М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т У Ф Х Ц Ч Ш :: Ю :: Я
Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом. Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, що може завдатися вашому здоров'ю внаслідок самостійного лікування по інформації, поданій на сайті.
Мітки імет індапамід , індапрес , іринотекан , абікса , абістан авандія , авандамет агапурин альбендазол аміксин , амбросан антифлу , віс-нол , вісмут вазокор ворміл , гіприл гентаміцин , дженагра еналаприл , ензикс , еуфілін зілт , кандібене , кетотифен , клопідогрел , клотримазол лізіноприл , лактулоза , левофлоксацин мемантин метопролол метформін німодипін , пірітінол пентоксифілін розиглітазон , синтоміцин феніефрин
Опитування
Фітотерапія
Фізіотерапія

SITE-MAP