А :: Б В :: Г Д Ж З І :: Й К :: Л М Н :: О :: П :: Р С Т :: У Ф :: Х Ц Ч :: Ш :: Ю Я Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.
Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.

N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А :: Б В Г Д Ж :: З І :: Й :: К Л :: М Н :: О :: П Р :: С :: Т У Ф Х Ц Ч Ш :: Ю :: Я Інтернет-довідник лікарських препаратів.

імет індапамід індапрес , іринотекан , абікса абістан авандія , авандамет агапурин альбендазол аміксин амбросан , антифлу віс-нол , вісмут , вазокор , ворміл гіприл , гентаміцин дженагра еналаприл , ензикс еуфілін зілт , кандібене кетотифен , клопідогрел , клотримазол лізіноприл лактулоза , левофлоксацин мемантин , метопролол , метформін німодипін пірітінол пентоксифілін , розиглітазон , синтоміцин феніефрин
Опитування
Фітотерапія

Грудень 2008 (4) Листопад 2008 (2) Жовтень 2008 (1838) Вересень 2008 (2962)

Ще щось


SITE-MAP