Мережевий каталог-довідник лікарських препаратів і фармацевтичних засобів
А Б :: В Г Д Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П Р С Т У :: Ф Х Ц Ч Ш :: Ю :: Я Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.


А Б :: В Г Д :: Ж З І Й :: К :: Л М Н :: О :: П :: Р С :: Т У Ф :: Х :: Ц Ч :: Ш Ю :: Я
Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.

Дещо

імет індапамід індапрес іринотекан , абікса , абістан , авандія авандамет , агапурин , альбендазол аміксин амбросан антифлу віс-нол , вісмут , вазокор ворміл гіприл гентаміцин , дженагра , еналаприл , ензикс еуфілін зілт , кандібене кетотифен , клопідогрел , клотримазол , лізіноприл , лактулоза , левофлоксацин , мемантин , метопролол метформін німодипін пірітінол , пентоксифілін розиглітазон , синтоміцин феніефрин

Опитування Ваші переваги:
Хімічні лікарські засоби
Гомеопатія

Грудень 2008 (4) Листопад 2008 (2)
Жовтень 2008 (1838)
Вересень 2008 (2962)


SITE-MAP