А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З І :: Й :: К Л :: М Н О :: П :: Р :: С Т :: У :: Ф :: Х Ц Ч :: Ш Ю Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.

А :: Б В :: Г :: Д Ж З :: І :: Й К Л М Н О П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц Ч :: Ш Ю :: Я
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.
Дещо

Мітки імет індапамід індапрес , іринотекан , абікса абістан , авандія авандамет , агапурин , альбендазол , аміксин , амбросан , антифлу віс-нол вісмут вазокор , ворміл , гіприл гентаміцин , дженагра , еналаприл ензикс еуфілін зілт кандібене , кетотифен клопідогрел клотримазол лізіноприл лактулоза , левофлоксацин мемантин метопролол , метформін , німодипін пірітінол , пентоксифілін , розиглітазон синтоміцин феніефрин Опитування Ваші переваги: Фізіотерапія
Архіви Грудень 2008 (4) Листопад 2008 (2)
Жовтень 2008 (1838) Вересень 2008 (2962)


SITE-MAP