А :: Б В :: Г :: Д :: Ж З :: І Й К :: Л М Н :: О :: П Р С :: Т У :: Ф :: Х Ц :: Ч Ш :: Ю :: Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.

Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.

N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А :: Б :: В Г Д Ж :: З І :: Й :: К :: Л :: М Н О П Р С Т У Ф Х Ц :: Ч Ш Ю :: Я
Інтернет-довідник лікарських препаратів.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, що може завдатися вашому здоров'ю внаслідок самостійного лікування по інформації, поданій на сайті.
Мітки імет індапамід , індапрес іринотекан , абікса , абістан , авандія , авандамет агапурин альбендазол , аміксин амбросан антифлу віс-нол вісмут , вазокор , ворміл , гіприл гентаміцин дженагра еналаприл , ензикс еуфілін , зілт кандібене кетотифен клопідогрел клотримазол лізіноприл , лактулоза , левофлоксацин , мемантин , метопролол метформін німодипін , пірітінол пентоксифілін розиглітазон синтоміцин , феніефрин

Хімічні лікарські засоби Фітотерапія Гомеопатія
Фізіотерапія

Архіви

Грудень 2008 (4)
Листопад 2008 (2)
Жовтень 2008 (1838) Вересень 2008 (2962)


SITE-MAP