А Б :: В Г :: Д :: Ж З :: І :: Й К Л М :: Н :: О :: П Р С Т У Ф Х Ц :: Ч :: Ш Ю :: Я Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.
N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А :: Б В :: Г :: Д :: Ж З :: І :: Й К Л :: М Н :: О П :: Р :: С :: Т :: У Ф Х :: Ц :: Ч Ш Ю Я
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.

Адміністрація сайту не може напевно стрерджувати, що опублікована інформація не містить помилок.
Дещо
імет індапамід , індапрес іринотекан , абікса абістан авандія , авандамет агапурин альбендазол аміксин амбросан , антифлу віс-нол вісмут вазокор ворміл гіприл , гентаміцин , дженагра еналаприл , ензикс еуфілін зілт кандібене кетотифен , клопідогрел клотримазол лізіноприл лактулоза , левофлоксацин , мемантин , метопролол , метформін , німодипін пірітінол пентоксифілін , розиглітазон синтоміцин , феніефрин

Ваші переваги: Хімічні лікарські засоби

Фітотерапія
Гомеопатія

Грудень 2008 (4) Листопад 2008 (2)
Жовтень 2008 (1838) Вересень 2008 (2962)
Ще щось


SITE-MAP