Завантаження. Зачекайте
А :: Б В :: Г Д :: Ж З :: І :: Й К Л М Н :: О П Р :: С Т :: У Ф :: Х Ц Ч :: Ш :: Ю Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів
Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.
А Б :: В :: Г :: Д Ж З І Й К :: Л М Н О П :: Р С Т :: У Ф Х Ц Ч Ш Ю :: Я
Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом. Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, що може завдатися вашому здоров'ю внаслідок самостійного лікування по інформації, поданій на сайті.
Дещо
Мітки імет , індапамід , індапрес , іринотекан абікса абістан , авандія авандамет агапурин альбендазол аміксин , амбросан , антифлу віс-нол , вісмут вазокор ворміл , гіприл гентаміцин , дженагра еналаприл ензикс еуфілін зілт кандібене кетотифен , клопідогрел , клотримазол лізіноприл лактулоза левофлоксацин , мемантин метопролол , метформін німодипін пірітінол , пентоксифілін розиглітазон синтоміцин феніефрин
Ваші переваги: Хімічні лікарські засоби Фітотерапія Гомеопатія Грудень 2008 (4)
Листопад 2008 (2)
Жовтень 2008 (1838)
Вересень 2008 (2962)SITE-MAP