Мережевий каталог-довідник лікарських препаратів і фармацевтичних засобів
А Б В :: Г Д Ж З І Й К :: Л :: М Н :: О П :: Р С Т :: У :: Ф Х Ц :: Ч :: Ш Ю :: Я Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.
N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.
Дещо імет індапамід , індапрес , іринотекан , абікса , абістан , авандія , авандамет , агапурин , альбендазол аміксин амбросан антифлу віс-нол вісмут , вазокор , ворміл гіприл , гентаміцин , дженагра еналаприл ензикс еуфілін зілт кандібене , кетотифен клопідогрел клотримазол , лізіноприл , лактулоза , левофлоксацин , мемантин , метопролол метформін , німодипін пірітінол пентоксифілін розиглітазон , синтоміцин , феніефрин
Опитування Ваші переваги:
Фітотерапія Гомеопатія
Інтернет-довідник фармацевтичних препаратів і лікарських засобів ||| Перед вживанням будь-якого лікарського препарату необхідно обов'язкаво отримати консультацію лікаря чи фармацевтаSITE-MAP