Завантаження. Зачекайте
А :: Б :: В Г Д :: Ж :: З І Й К Л :: М Н :: О :: П :: Р :: С Т :: У :: Ф :: Х Ц :: Ч Ш Ю :: Я Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.

Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.
А :: Б В :: Г :: Д :: Ж З І Й К :: Л :: М Н :: О П Р :: С :: Т У :: Ф Х Ц :: Ч :: Ш Ю Я
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.

Мітки

імет індапамід , індапрес іринотекан , абікса абістан , авандія , авандамет агапурин , альбендазол , аміксин , амбросан , антифлу віс-нол вісмут вазокор , ворміл , гіприл , гентаміцин дженагра , еналаприл ензикс еуфілін зілт , кандібене , кетотифен , клопідогрел , клотримазол лізіноприл , лактулоза , левофлоксацин , мемантин , метопролол метформін німодипін , пірітінол пентоксифілін розиглітазон , синтоміцин , феніефрин

Гомеопатія Фізіотерапія

Грудень 2008 (4) Листопад 2008 (2)
Жовтень 2008 (1838)
Вересень 2008 (2962)

Ще щось


SITE-MAP