Завантаження. Зачекайте
А Б :: В :: Г Д :: Ж :: З :: І :: Й К Л М Н :: О :: П :: Р :: С Т :: У Ф :: Х :: Ц Ч :: Ш Ю :: Я Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.

Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.
А Б В :: Г :: Д :: Ж :: З І :: Й :: К Л М :: Н :: О :: П :: Р С Т :: У :: Ф Х Ц Ч :: Ш :: Ю Я
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.
Адміністрація сайту не може напевно стрерджувати, що опублікована інформація не містить помилок.
імет , індапамід індапрес , іринотекан абікса абістан авандія , авандамет агапурин альбендазол аміксин , амбросан антифлу віс-нол вісмут вазокор ворміл гіприл гентаміцин , дженагра , еналаприл ензикс еуфілін зілт , кандібене кетотифен клопідогрел клотримазол лізіноприл лактулоза левофлоксацин мемантин , метопролол метформін , німодипін , пірітінол , пентоксифілін розиглітазон , синтоміцин , феніефрин

Опитування
Хімічні лікарські засоби
Фітотерапія Гомеопатія Фізіотерапія Грудень 2008 (4) Листопад 2008 (2) Жовтень 2008 (1838)
Вересень 2008 (2962)

Інтернет-довідник фармацевтичних препаратів і лікарських засобів ||| Перед вживанням будь-якого лікарського препарату необхідно обов'язкаво отримати консультацію лікаря чи фармацевта


SITE-MAP