Завантаження. Зачекайте А :: Б :: В :: Г :: Д Ж :: З :: І Й :: К Л :: М Н О :: П Р :: С Т У Ф :: Х Ц Ч :: Ш :: Ю Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів
Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.

А :: Б :: В Г :: Д Ж З І :: Й :: К Л :: М Н О П :: Р :: С Т У Ф :: Х Ц Ч :: Ш :: Ю Я
Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, що може завдатися вашому здоров'ю внаслідок самостійного лікування по інформації, поданій на сайті.
імет , індапамід індапрес , іринотекан , абікса абістан , авандія авандамет агапурин альбендазол аміксин , амбросан , антифлу віс-нол , вісмут , вазокор ворміл , гіприл , гентаміцин , дженагра еналаприл , ензикс , еуфілін , зілт кандібене , кетотифен клопідогрел , клотримазол , лізіноприл , лактулоза , левофлоксацин мемантин , метопролол метформін , німодипін пірітінол пентоксифілін розиглітазон , синтоміцин феніефрин

Ваші переваги:
Гомеопатія

Грудень 2008 (4)
Листопад 2008 (2) Жовтень 2008 (1838)
Вересень 2008 (2962)


SITE-MAP