А Б В :: Г Д :: Ж :: З :: І Й К Л :: М :: Н :: О П :: Р С :: Т У Ф :: Х :: Ц Ч Ш :: Ю :: Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів
Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.
N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А Б :: В :: Г :: Д Ж З :: І :: Й :: К :: Л :: М Н О П :: Р С Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч Ш Ю :: Я
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.
Дещо

імет , індапамід індапрес іринотекан абікса абістан , авандія , авандамет , агапурин альбендазол , аміксин , амбросан , антифлу віс-нол вісмут вазокор , ворміл , гіприл , гентаміцин , дженагра , еналаприл ензикс еуфілін зілт кандібене , кетотифен клопідогрел клотримазол лізіноприл лактулоза , левофлоксацин , мемантин метопролол метформін німодипін пірітінол , пентоксифілін , розиглітазон синтоміцин , феніефрин
Опитування Фітотерапія Гомеопатія Фізіотерапія
Архіви

Грудень 2008 (4)
Листопад 2008 (2)
Жовтень 2008 (1838)
Вересень 2008 (2962)


SITE-MAP