А Б В Г Д :: Ж З :: І :: Й :: К Л :: М :: Н :: О П :: Р С :: Т У :: Ф Х Ц Ч :: Ш Ю Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.

Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.
N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А :: Б В :: Г :: Д :: Ж З :: І Й :: К Л :: М Н О :: П :: Р С :: Т :: У Ф Х Ц Ч Ш Ю Я
Інтернет-довідник лікарських препаратів. Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, що може завдатися вашому здоров'ю внаслідок самостійного лікування по інформації, поданій на сайті. Дещо

імет індапамід індапрес , іринотекан , абікса абістан , авандія , авандамет , агапурин альбендазол аміксин амбросан , антифлу віс-нол вісмут вазокор ворміл гіприл гентаміцин дженагра , еналаприл , ензикс еуфілін , зілт , кандібене кетотифен клопідогрел клотримазол , лізіноприл лактулоза левофлоксацин , мемантин метопролол метформін німодипін , пірітінол пентоксифілін розиглітазон синтоміцин феніефрин
Опитування
Фітотерапія
Фізіотерапія
Грудень 2008 (4) Листопад 2008 (2)
Жовтень 2008 (1838) Вересень 2008 (2962)

SITE-MAP