Мережевий каталог-довідник лікарських препаратів і фармацевтичних засобів
А :: Б В Г :: Д :: Ж З І Й :: К :: Л :: М Н О :: П Р С Т :: У :: Ф :: Х Ц :: Ч :: Ш Ю :: Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.

N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А :: Б :: В :: Г Д :: Ж :: З :: І Й :: К Л М Н О П :: Р :: С Т :: У :: Ф Х Ц :: Ч Ш :: Ю Я
Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом. Адміністрація сайту не може напевно стрерджувати, що опублікована інформація не містить помилок.
Дещо
імет , індапамід індапрес , іринотекан , абікса абістан , авандія , авандамет , агапурин , альбендазол , аміксин , амбросан антифлу віс-нол , вісмут , вазокор , ворміл гіприл гентаміцин дженагра , еналаприл , ензикс еуфілін , зілт кандібене , кетотифен клопідогрел , клотримазол , лізіноприл лактулоза , левофлоксацин мемантин метопролол , метформін , німодипін , пірітінол пентоксифілін розиглітазон , синтоміцин , феніефрин

Грудень 2008 (4)
Листопад 2008 (2)
Жовтень 2008 (1838)
Вересень 2008 (2962)


SITE-MAP