Стаміна (Stamina)

основні фізико-хімічні властивості: безбарвна, прозора тверда желатиновакапсула, що закривається сама, “0” розміру, що містить світло-коричневийпорошок з чорними частками;

склад: 1 капсула містить Шиладжит 32 мг, Джунд Бадастар 2 мг, Банг Бхасма 10мг, Ашвагандха (Withania somnifera) 65 мг, Джейпхал (Myristica fragrans) 15 мг,Кавач (Mucuna pruriens) 15 мг;допоміжні речовини: метилпарабен, целюлоза мікрокристалічна, лактоза,кремнію діоксид колоїдний.

Форма випуску. Капсули.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються при порушеннях ерекції.Код АТС G04BX50.

Фармакологічні властивості. Препарат Стаміна є сумішшю мінералів, що зустрічаються в природі, татрав'яних екстрактів, приготовлених для підвищення статевого збудження. Діє яктонізуючий засіб на нервову систему, забезпечуючи приплив енергії, життєвихсил, а також підсилюючи фізичні і розумові здібності.Ашвагандха є засобом, що підсилює статеве збудження і зміцнює нервовусистему. Він додає сили й енергії системі, виснаженій внаслідок захворюванняабо від перевтоми, і тим самим запобігає передчасному старінню. Застосовуєтьсяв усіх випадках загального безсилля, старечого безсилля і слабкості. Він єживильною речовиною, що відновлює здоров'я. Ашвагандха більше застосовується якагент, що підсилює статевий потяг, оскільки вона поліпшує статеву функцію. Джейпхал використовується як ароматизуючий, стимулюючий, вітрогоннийзасіб, а також як агент, що підсилює статевий потяг. Він допомагає прискупченні газів, нудоті і блюванні.Кавач використовується як зміцнювальний засіб, а також для посиленнячоловічої потенції.Шиладжит є засобом, що зміцнює, омолоджує та посилює статевий потяг.Згідно з Charaka, всі хвороби можна контролювати і лікувати за допомогоюШиладжит. При статевій слабкості, при сперматореї його приймають, з винограднимсоком.ДжундБадастар (Castoreum) широко використовується при статевих розладах. Цесмолистий тваринний продукт.Банг Бхасма рекомендується в древніх текстах як зміцнювальний засіб длястатевої системи. Банг Бхасма популярніший за будь-якого іншого метала.Фармакокінетика.Лікарськийзасіб, що містить багато рослинних компонентів, тому його фармакокінетика невивчалася.

Показання для застосування. Порушення ерекції.

Спосіб застосування та дози. Приймати внутрішньо, по 1 - 2 капсули надень, запиваючи водою, бажано за 4 години до передбачуваного статевого акту.

Побічна дія. Препарат переноситься добре. Немає даних про йогоможливу побічну дію.

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату;дитячий вік.

Передозування. У разі передозування проводять стандартнесимптоматичне лікування.

Особливості застосування. Сексуальна активність становить певний ризикза наявності захворювань серцево-судинної системи. Через це перед початкомлікування з приводу порушень ерекції необхідно зробити кардіологічне обстеженняхворого.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Безпека та ефективність застосуванняпрепарату в комбінації з іншими засобами, призначеними для лікування порушеньерекції, не вивчалися, тому подібні комбінації застосовувати не рекомендується.

Умови та термін зберігання. Зберігати в сухому, захищеному від світла танедоступному для дітей місці, при кімнатній температурі. Термін зберігання – 5 років

Важлива інформація

Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, що може завдатися вашому здоров'ю внаслідок самостійного лікування по інформації, поданій на сайті.
Адміністрація сайту не може напевно стрерджувати, що опублікована інформація не містить помилок.

Дещо

Опитування

Ваші переваги:
Хімічні лікарські засоби
Фітотерапія
Гомеопатія
Фізіотерапія

Ще щось