А :: Б В :: Г Д Ж :: З :: І :: Й К Л М :: Н О :: П :: Р С :: Т У Ф :: Х Ц Ч :: Ш Ю Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.
Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці. N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А :: Б :: В Г :: Д :: Ж З :: І Й :: К Л М :: Н О П Р :: С Т :: У :: Ф Х Ц :: Ч Ш Ю :: Я
Інтернет-довідник лікарських препаратів. Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, що може завдатися вашому здоров'ю внаслідок самостійного лікування по інформації, поданій на сайті.

Мітки

імет індапамід , індапрес іринотекан абікса абістан авандія , авандамет , агапурин альбендазол аміксин амбросан антифлу віс-нол вісмут вазокор , ворміл , гіприл гентаміцин дженагра , еналаприл ензикс , еуфілін зілт кандібене , кетотифен клопідогрел , клотримазол лізіноприл лактулоза , левофлоксацин , мемантин метопролол метформін німодипін пірітінол пентоксифілін розиглітазон синтоміцин , феніефрин
Ваші переваги:
Хімічні лікарські засоби
Грудень 2008 (4) Листопад 2008 (2) Жовтень 2008 (1838)
Вересень 2008 (2962)

SITE-MAP