Завантаження. Зачекайте
А Б В :: Г :: Д Ж З :: І :: Й К :: Л :: М Н :: О П Р С :: Т У :: Ф Х :: Ц Ч :: Ш :: Ю Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.
Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.

А :: Б В Г Д Ж З :: І :: Й :: К :: Л М :: Н :: О П Р С Т :: У Ф :: Х :: Ц Ч Ш Ю :: Я
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом. Адміністрація сайту не може напевно стрерджувати, що опублікована інформація не містить помилок.

Мітки імет індапамід , індапрес іринотекан абікса , абістан авандія авандамет агапурин , альбендазол , аміксин амбросан антифлу , віс-нол , вісмут , вазокор , ворміл гіприл гентаміцин , дженагра еналаприл ензикс , еуфілін , зілт , кандібене , кетотифен , клопідогрел клотримазол лізіноприл лактулоза , левофлоксацин , мемантин , метопролол метформін німодипін , пірітінол пентоксифілін , розиглітазон синтоміцин , феніефрин

Ваші переваги:
Гомеопатія


SITE-MAP