Мережевий каталог-довідник лікарських препаратів і фармацевтичних засобів
А Б В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І Й К :: Л :: М :: Н О П Р :: С Т У :: Ф Х :: Ц Ч Ш :: Ю :: Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів


N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А :: Б :: В Г :: Д :: Ж З І Й К Л :: М :: Н :: О П Р С Т :: У :: Ф :: Х Ц :: Ч :: Ш :: Ю Я Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом. Адміністрація сайту не може напевно стрерджувати, що опублікована інформація не містить помилок.
Дещо Мітки імет індапамід індапрес , іринотекан абікса абістан авандія , авандамет , агапурин , альбендазол , аміксин амбросан антифлу віс-нол , вісмут , вазокор , ворміл , гіприл , гентаміцин дженагра , еналаприл ензикс , еуфілін зілт , кандібене кетотифен клопідогрел клотримазол лізіноприл , лактулоза , левофлоксацин , мемантин , метопролол , метформін німодипін пірітінол пентоксифілін , розиглітазон , синтоміцин , феніефрин

Опитування Фітотерапія Гомеопатія Фізіотерапія Архіви Грудень 2008 (4)
Листопад 2008 (2) Жовтень 2008 (1838) Вересень 2008 (2962)

SITE-MAP