Мережевий каталог-довідник лікарських препаратів і фармацевтичних засобів
А :: Б :: В Г Д :: Ж З І :: Й К Л :: М Н О :: П :: Р :: С Т У :: Ф Х Ц :: Ч Ш :: Ю :: Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.

N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А :: Б :: В Г Д :: Ж :: З :: І Й К Л :: М :: Н :: О П :: Р С Т :: У Ф Х :: Ц Ч Ш Ю Я
Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.
Мітки імет індапамід , індапрес , іринотекан , абікса абістан , авандія авандамет , агапурин альбендазол аміксин амбросан антифлу , віс-нол , вісмут , вазокор ворміл , гіприл , гентаміцин , дженагра еналаприл ензикс еуфілін , зілт кандібене кетотифен клопідогрел , клотримазол , лізіноприл , лактулоза , левофлоксацин , мемантин метопролол , метформін німодипін , пірітінол , пентоксифілін розиглітазон , синтоміцин , феніефрин
Опитування Хімічні лікарські засоби
Гомеопатія

Грудень 2008 (4) Листопад 2008 (2) Жовтень 2008 (1838)
Вересень 2008 (2962)

Ще щось


SITE-MAP