Завантаження. Зачекайте
А Б :: В :: Г Д Ж З :: І Й :: К Л М Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.

А Б В :: Г :: Д Ж :: З І Й :: К :: Л :: М :: Н :: О П Р С :: Т :: У :: Ф :: Х Ц :: Ч Ш Ю :: Я
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.

імет індапамід , індапрес іринотекан , абікса , абістан , авандія , авандамет , агапурин , альбендазол аміксин , амбросан , антифлу віс-нол вісмут вазокор , ворміл , гіприл , гентаміцин , дженагра , еналаприл ензикс еуфілін , зілт кандібене кетотифен клопідогрел клотримазол , лізіноприл лактулоза левофлоксацин мемантин метопролол , метформін німодипін , пірітінол , пентоксифілін , розиглітазон синтоміцин феніефрин

Опитування

Ваші переваги:
Хімічні лікарські засоби
Фітотерапія

Грудень 2008 (4)
Листопад 2008 (2)
Жовтень 2008 (1838)
Вересень 2008 (2962)

Ще щосьSITE-MAP