Завантаження. Зачекайте
А Б :: В Г :: Д Ж :: З І Й :: К Л :: М Н :: О П Р :: С Т У Ф :: Х Ц Ч Ш :: Ю :: Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.


А :: Б В Г :: Д Ж :: З І :: Й :: К :: Л :: М :: Н О :: П :: Р :: С Т У Ф Х :: Ц Ч :: Ш Ю Я Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.
Адміністрація сайту не може напевно стрерджувати, що опублікована інформація не містить помилок.

Мітки імет , індапамід , індапрес іринотекан , абікса абістан , авандія , авандамет агапурин альбендазол аміксин амбросан , антифлу віс-нол , вісмут , вазокор , ворміл , гіприл гентаміцин , дженагра , еналаприл , ензикс еуфілін зілт кандібене кетотифен клопідогрел клотримазол , лізіноприл лактулоза , левофлоксацин , мемантин , метопролол метформін , німодипін , пірітінол , пентоксифілін , розиглітазон синтоміцин , феніефрин

Опитування Ваші переваги:
Фітотерапія

Гомеопатія Фізіотерапія

Архіви

Грудень 2008 (4)
Листопад 2008 (2)
Жовтень 2008 (1838) Вересень 2008 (2962)

Ще щось


SITE-MAP