А Б В Г :: Д :: Ж З :: І Й К :: Л :: М :: Н О П Р С Т У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш Ю Я Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.


N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А :: Б В :: Г Д Ж З І Й :: К :: Л :: М :: Н О :: П :: Р С Т :: У :: Ф Х :: Ц Ч :: Ш Ю Я
Інтернет-довідник лікарських препаратів.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, що може завдатися вашому здоров'ю внаслідок самостійного лікування по інформації, поданій на сайті.
імет , індапамід індапрес іринотекан , абікса абістан авандія , авандамет , агапурин , альбендазол , аміксин , амбросан антифлу віс-нол вісмут , вазокор ворміл , гіприл , гентаміцин , дженагра еналаприл , ензикс , еуфілін зілт кандібене , кетотифен клопідогрел , клотримазол лізіноприл , лактулоза , левофлоксацин мемантин метопролол метформін , німодипін , пірітінол пентоксифілін , розиглітазон , синтоміцин феніефрин
Ваші переваги: Хімічні лікарські засоби
Гомеопатія Фізіотерапія
Архіви Грудень 2008 (4)
Листопад 2008 (2) Жовтень 2008 (1838) Вересень 2008 (2962)
Ще щось

SITE-MAP