А :: Б В :: Г :: Д :: Ж :: З І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р С :: Т У Ф :: Х Ц :: Ч Ш Ю :: Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.
А Б :: В Г Д Ж З І :: Й :: К :: Л :: М Н :: О П Р :: С Т :: У Ф Х :: Ц Ч Ш Ю Я
Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом. Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, що може завдатися вашому здоров'ю внаслідок самостійного лікування по інформації, поданій на сайті.
Дещо

Мітки імет індапамід , індапрес іринотекан абікса абістан авандія , авандамет , агапурин , альбендазол , аміксин амбросан , антифлу віс-нол вісмут вазокор , ворміл , гіприл гентаміцин дженагра еналаприл ензикс еуфілін зілт , кандібене кетотифен , клопідогрел , клотримазол , лізіноприл , лактулоза , левофлоксацин , мемантин метопролол метформін , німодипін пірітінол , пентоксифілін , розиглітазон синтоміцин , феніефрин

Ваші переваги:
Гомеопатія
Фізіотерапія
Архіви Грудень 2008 (4) Листопад 2008 (2) Жовтень 2008 (1838) Вересень 2008 (2962)


SITE-MAP