Завантаження. Зачекайте
А :: Б :: В Г :: Д :: Ж З І Й :: К :: Л :: М Н :: О П :: Р :: С :: Т :: У Ф :: Х Ц Ч :: Ш :: Ю Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів

N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А :: Б :: В Г Д Ж :: З :: І Й К :: Л М :: Н :: О :: П Р :: С :: Т :: У Ф :: Х Ц :: Ч :: Ш Ю Я
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, що може завдатися вашому здоров'ю внаслідок самостійного лікування по інформації, поданій на сайті.
Дещо
Мітки імет , індапамід індапрес , іринотекан абікса абістан авандія авандамет агапурин , альбендазол , аміксин амбросан , антифлу , віс-нол вісмут вазокор ворміл гіприл гентаміцин дженагра еналаприл ензикс , еуфілін зілт кандібене , кетотифен , клопідогрел , клотримазол лізіноприл , лактулоза , левофлоксацин мемантин метопролол , метформін , німодипін , пірітінол пентоксифілін , розиглітазон , синтоміцин , феніефрин
Ваші переваги:
Фітотерапія
Ще щось

SITE-MAP