Завантаження. Зачекайте Мережевий каталог-довідник лікарських препаратів і фармацевтичних засобів
А Б :: В :: Г :: Д Ж :: З :: І :: Й :: К Л М :: Н :: О П :: Р :: С Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.
Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом. Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, що може завдатися вашому здоров'ю внаслідок самостійного лікування по інформації, поданій на сайті.
Дещо

імет , індапамід індапрес іринотекан абікса , абістан авандія , авандамет , агапурин альбендазол , аміксин амбросан , антифлу , віс-нол вісмут вазокор ворміл , гіприл , гентаміцин дженагра , еналаприл ензикс еуфілін , зілт кандібене , кетотифен клопідогрел , клотримазол , лізіноприл лактулоза , левофлоксацин , мемантин метопролол метформін німодипін , пірітінол , пентоксифілін , розиглітазон синтоміцин феніефрин

Опитування Хімічні лікарські засоби Гомеопатія Фізіотерапія
Архіви

Грудень 2008 (4) Листопад 2008 (2)
Жовтень 2008 (1838) Вересень 2008 (2962)
Ще щось

SITE-MAP