Завантаження. Зачекайте Мережевий каталог-довідник лікарських препаратів і фармацевтичних засобів
А Б В Г Д :: Ж :: З :: І Й К :: Л М Н :: О П :: Р :: С Т У Ф Х :: Ц :: Ч :: Ш Ю :: Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів
N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А Б В :: Г Д :: Ж :: З І :: Й К Л М Н :: О :: П Р С Т У Ф :: Х Ц Ч :: Ш :: Ю :: Я
Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом. Адміністрація сайту не може напевно стрерджувати, що опублікована інформація не містить помилок.
Мітки імет індапамід індапрес іринотекан , абікса , абістан , авандія , авандамет агапурин альбендазол , аміксин , амбросан антифлу , віс-нол вісмут , вазокор ворміл , гіприл гентаміцин , дженагра , еналаприл , ензикс еуфілін , зілт кандібене кетотифен , клопідогрел , клотримазол , лізіноприл , лактулоза , левофлоксацин мемантин метопролол , метформін німодипін пірітінол пентоксифілін , розиглітазон , синтоміцин феніефрин Хімічні лікарські засоби Фітотерапія Фізіотерапія

Грудень 2008 (4)
Листопад 2008 (2) Жовтень 2008 (1838) Вересень 2008 (2962)


SITE-MAP