Завантаження. Зачекайте
А Б В Г :: Д :: Ж З І Й К Л :: М :: Н О П :: Р :: С :: Т У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч Ш Ю :: Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.
Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці. N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А Б :: В :: Г :: Д :: Ж З І Й К :: Л М :: Н :: О П Р С Т У Ф Х :: Ц Ч :: Ш :: Ю Я
Інтернет-довідник лікарських препаратів.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, що може завдатися вашому здоров'ю внаслідок самостійного лікування по інформації, поданій на сайті.

імет індапамід , індапрес іринотекан , абікса абістан , авандія авандамет , агапурин , альбендазол , аміксин амбросан , антифлу віс-нол , вісмут , вазокор ворміл , гіприл , гентаміцин дженагра , еналаприл ензикс , еуфілін зілт , кандібене , кетотифен , клопідогрел , клотримазол , лізіноприл , лактулоза левофлоксацин , мемантин метопролол , метформін , німодипін пірітінол пентоксифілін розиглітазон синтоміцин феніефрин

Хімічні лікарські засоби