Завантаження. Зачекайте
Мережевий каталог-довідник лікарських препаратів і фармацевтичних засобів
А Б В Г Д :: Ж З :: І Й :: К Л М Н О :: П :: Р С :: Т У :: Ф Х Ц :: Ч Ш :: Ю Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.

А Б :: В Г Д Ж :: З :: І Й :: К Л М Н О :: П Р :: С Т :: У Ф Х Ц Ч :: Ш :: Ю :: Я
Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.
Мітки імет індапамід індапрес , іринотекан , абікса абістан авандія , авандамет агапурин , альбендазол аміксин , амбросан антифлу , віс-нол вісмут , вазокор , ворміл , гіприл , гентаміцин дженагра , еналаприл ензикс еуфілін зілт , кандібене , кетотифен клопідогрел клотримазол лізіноприл лактулоза , левофлоксацин мемантин метопролол , метформін німодипін , пірітінол пентоксифілін , розиглітазон синтоміцин , феніефрин
Ваші переваги: Хімічні лікарські засоби
Гомеопатія Фізіотерапія

Архіви

Грудень 2008 (4) Листопад 2008 (2) Жовтень 2008 (1838)
Вересень 2008 (2962)

SITE-MAP