А :: Б :: В :: Г :: Д Ж З І :: Й К :: Л М :: Н О :: П Р С :: Т У :: Ф :: Х Ц Ч Ш Ю Я Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.
Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.
N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А :: Б В Г Д :: Ж З :: І Й :: К Л М Н О :: П Р С :: Т :: У :: Ф Х Ц Ч Ш :: Ю Я
Інтернет-довідник лікарських препаратів.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, що може завдатися вашому здоров'ю внаслідок самостійного лікування по інформації, поданій на сайті.
Дещо

Мітки

імет , індапамід індапрес іринотекан , абікса , абістан авандія авандамет агапурин альбендазол аміксин , амбросан антифлу , віс-нол , вісмут , вазокор ворміл , гіприл , гентаміцин дженагра , еналаприл , ензикс , еуфілін зілт кандібене кетотифен клопідогрел , клотримазол , лізіноприл лактулоза левофлоксацин мемантин , метопролол метформін німодипін , пірітінол пентоксифілін розиглітазон , синтоміцин феніефрин

Фітотерапія
Гомеопатія
Архіви Грудень 2008 (4)
Листопад 2008 (2) Жовтень 2008 (1838) Вересень 2008 (2962)


SITE-MAP