Завантаження. Зачекайте
А Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І Й :: К :: Л М :: Н :: О :: П Р С Т :: У :: Ф Х :: Ц :: Ч :: Ш Ю :: Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці. N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А Б В :: Г :: Д Ж З І Й К Л :: М Н О :: П :: Р :: С Т :: У :: Ф :: Х :: Ц Ч Ш :: Ю Я Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.

імет , індапамід , індапрес іринотекан абікса абістан , авандія авандамет агапурин альбендазол аміксин амбросан антифлу віс-нол вісмут вазокор ворміл , гіприл , гентаміцин дженагра еналаприл ензикс , еуфілін , зілт , кандібене кетотифен клопідогрел клотримазол лізіноприл , лактулоза левофлоксацин , мемантин , метопролол , метформін німодипін , пірітінол , пентоксифілін розиглітазон синтоміцин , феніефрин

Опитування

Ваші переваги: Фітотерапія Гомеопатія Фізіотерапія

Архіви Грудень 2008 (4)
Листопад 2008 (2)
Жовтень 2008 (1838) Вересень 2008 (2962) Ще щось

SITE-MAP