Завантаження. Зачекайте
Мережевий каталог-довідник лікарських препаратів і фармацевтичних засобів
А :: Б В Г Д Ж :: З І :: Й :: К :: Л М Н :: О П Р С :: Т :: У Ф Х :: Ц Ч :: Ш Ю :: Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.
Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.
А Б :: В :: Г :: Д :: Ж З :: І :: Й К Л М :: Н :: О :: П Р :: С Т :: У :: Ф Х Ц Ч :: Ш Ю Я
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.

імет індапамід , індапрес , іринотекан абікса абістан авандія , авандамет , агапурин , альбендазол , аміксин , амбросан антифлу , віс-нол вісмут , вазокор ворміл гіприл гентаміцин , дженагра еналаприл , ензикс , еуфілін , зілт , кандібене кетотифен клопідогрел клотримазол лізіноприл лактулоза , левофлоксацин мемантин метопролол метформін , німодипін пірітінол пентоксифілін , розиглітазон , синтоміцин феніефрин

Фітотерапія Фізіотерапія

Архіви

Грудень 2008 (4) Листопад 2008 (2)
Жовтень 2008 (1838) Вересень 2008 (2962)


SITE-MAP