А Б :: В Г :: Д Ж З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф Х Ц Ч :: Ш Ю Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів

Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж З :: І Й :: К :: Л :: М Н О П :: Р С Т У :: Ф Х Ц :: Ч Ш :: Ю :: Я
Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом. Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, що може завдатися вашому здоров'ю внаслідок самостійного лікування по інформації, поданій на сайті.

імет індапамід індапрес , іринотекан абікса , абістан , авандія авандамет агапурин альбендазол , аміксин амбросан антифлу віс-нол вісмут , вазокор , ворміл , гіприл , гентаміцин дженагра еналаприл , ензикс , еуфілін зілт кандібене , кетотифен клопідогрел клотримазол лізіноприл , лактулоза левофлоксацин , мемантин метопролол , метформін німодипін пірітінол , пентоксифілін , розиглітазон синтоміцин , феніефрин

Опитування
Гомеопатія Фізіотерапія

Грудень 2008 (4) Листопад 2008 (2)
Жовтень 2008 (1838) Вересень 2008 (2962)


SITE-MAP