Завантаження. Зачекайте
А Б В :: Г :: Д Ж :: З І :: Й К Л :: М :: Н О П :: Р С Т У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.

А :: Б В Г :: Д Ж З :: І Й :: К Л :: М Н О :: П Р С :: Т У Ф :: Х Ц :: Ч Ш :: Ю :: Я
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.

Дещо

Мітки імет індапамід , індапрес іринотекан абікса , абістан авандія авандамет , агапурин альбендазол аміксин , амбросан антифлу віс-нол вісмут вазокор ворміл , гіприл гентаміцин дженагра еналаприл , ензикс еуфілін зілт кандібене , кетотифен , клопідогрел , клотримазол , лізіноприл , лактулоза , левофлоксацин мемантин , метопролол метформін німодипін , пірітінол , пентоксифілін , розиглітазон синтоміцин феніефрин

Опитування
Фітотерапія

Архіви Грудень 2008 (4) Листопад 2008 (2) Жовтень 2008 (1838)
Вересень 2008 (2962)