Завантаження. Зачекайте
А Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І Й К Л М Н О П :: Р :: С Т У :: Ф Х :: Ц Ч :: Ш Ю Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.


N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А Б :: В :: Г :: Д Ж :: З І :: Й :: К :: Л М Н О :: П Р С :: Т У :: Ф :: Х Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.

Дещо

Мітки імет , індапамід , індапрес іринотекан , абікса , абістан , авандія авандамет , агапурин альбендазол , аміксин амбросан , антифлу віс-нол вісмут вазокор , ворміл , гіприл гентаміцин дженагра , еналаприл ензикс , еуфілін зілт кандібене кетотифен , клопідогрел , клотримазол лізіноприл лактулоза , левофлоксацин мемантин , метопролол метформін німодипін пірітінол пентоксифілін , розиглітазон синтоміцин феніефрин

Опитування Ваші переваги:
Фітотерапія
Фізіотерапія
Грудень 2008 (4)
Листопад 2008 (2) Жовтень 2008 (1838)
Вересень 2008 (2962)

Ще щось


SITE-MAP