.
Мережевий каталог-довідник лікарських препаратів і фармацевтичних засобів
А :: Б :: В :: Г Д :: Ж :: З :: І Й К Л :: М :: Н О :: П :: Р С :: Т У Ф :: Х Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.
Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.
N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А :: Б В Г :: Д :: Ж З І :: Й К Л М :: Н О П Р :: С :: Т У Ф Х Ц :: Ч :: Ш Ю :: Я
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.

Мітки імет індапамід , індапрес , іринотекан , абікса абістан , авандія , авандамет , агапурин , альбендазол аміксин амбросан антифлу віс-нол вісмут , вазокор ворміл , гіприл , гентаміцин , дженагра еналаприл , ензикс еуфілін зілт кандібене , кетотифен , клопідогрел , клотримазол лізіноприл лактулоза левофлоксацин , мемантин , метопролол , метформін німодипін , пірітінол , пентоксифілін , розиглітазон синтоміцин , феніефрин
Опитування Ваші переваги: Фітотерапія
Гомеопатія Фізіотерапія

Грудень 2008 (4)
Листопад 2008 (2)
Жовтень 2008 (1838)
Вересень 2008 (2962)
.
SITE-MAP