Завантаження. Зачекайте
А :: Б В Г :: Д :: Ж З І Й К Л М Н О П :: Р :: С Т У Ф :: Х Ц Ч :: Ш :: Ю :: Я Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.

Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.

N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А Б В Г :: Д :: Ж :: З :: І Й К Л М Н :: О П :: Р С :: Т У :: Ф Х Ц Ч Ш :: Ю :: Я
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, що може завдатися вашому здоров'ю внаслідок самостійного лікування по інформації, поданій на сайті.

Мітки

імет , індапамід індапрес іринотекан абікса абістан , авандія , авандамет , агапурин , альбендазол аміксин , амбросан антифлу , віс-нол вісмут , вазокор ворміл , гіприл , гентаміцин дженагра еналаприл ензикс , еуфілін , зілт кандібене , кетотифен , клопідогрел клотримазол , лізіноприл , лактулоза , левофлоксацин мемантин метопролол , метформін , німодипін пірітінол , пентоксифілін розиглітазон синтоміцин феніефрин
Опитування Ваші переваги:
Фітотерапія Гомеопатія

Грудень 2008 (4)
Листопад 2008 (2)
Жовтень 2008 (1838) Вересень 2008 (2962) Ще щось


SITE-MAP