А :: Б :: В Г Д Ж З :: І Й К :: Л :: М :: Н О П :: Р С Т У Ф Х :: Ц :: Ч Ш Ю :: Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.

Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.
N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А Б :: В Г Д :: Ж З :: І :: Й К Л :: М :: Н О :: П Р С Т У :: Ф Х Ц Ч :: Ш :: Ю :: Я
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.
Адміністрація сайту не може напевно стрерджувати, що опублікована інформація не містить помилок.
імет , індапамід індапрес , іринотекан , абікса абістан авандія , авандамет , агапурин , альбендазол аміксин амбросан , антифлу , віс-нол , вісмут , вазокор , ворміл , гіприл , гентаміцин , дженагра еналаприл , ензикс еуфілін , зілт , кандібене , кетотифен , клопідогрел , клотримазол лізіноприл лактулоза левофлоксацин , мемантин метопролол , метформін , німодипін пірітінол пентоксифілін розиглітазон , синтоміцин , феніефрин
Опитування Ваші переваги:
Гомеопатія
Фізіотерапія

Архіви

Грудень 2008 (4)
Листопад 2008 (2) Жовтень 2008 (1838)
Вересень 2008 (2962)

Інтернет-довідник фармацевтичних препаратів і лікарських засобів ||| Перед вживанням будь-якого лікарського препарату необхідно обов'язкаво отримати консультацію лікаря чи фармацевта


SITE-MAP